Jędrzejowska Liga Futsalu – 8 kolejka
Jeden z faworytów w walce o mistrzostwo, Elmar Jędrzejów uległ Sepio Boys 3:5. Osłabiony brakiem kilku kluczowych zawodników, m.in. Tomasza Puchrowicza i odczuwający trudy meczu Pucharu Polski z Heiro Rzeszów zespół Mariusza Glity traci do lidera 6 punktów i co ciekawe zmierzy się z nim w najbliższej kolejce. W Boca Juniors świetnie poczyna sobie duet Fendrychów – ojciec Andrzej i syn Łukasz, a gwiazdą tej edycji JLF jest Aleksander Karpiński.
JLF – 8 kolejka
I Liga
Boca Juniors – Sanitar Lasków – 7 : 2
Paweł Jaskólski 3, Andrzej Kusaj 2, Andrzej Fendrych, Łukasz Fendrych – Bartłomiej Nawrot, Konrad Pabjan.
Skaut – Vamos Sędziszów – 5 : 1
Łukasz Niemstak 2, Michał Więckowski 2, Jacek Marcinkowski – Adam Brożek.
Simset.Net – Aspen – 4 : 2
Kamil Woliński 2, Radosław Piasecki, Mateusz Fatyga – Sylwester Zapała, Sebastian Niechciał.
Simset.NeXt – Zadora Wodzisław – 3 : 1
Patryk Kośmider 2, Rafał Koprowski – Hubert Bielecki.
Sepio Boys – Elmar – 5 : 3
Dominik Szewczyk 2, Damian Szmalec, Kamil Król, Arkadiusz Kasprzyk – Jarosław Owczarek 2, Łukasz Radecki.
Blaugrana – Reymonta – 4 : 2
Szczepan Krzeszowski 2, Sebastian Hajduk, Paweł Stępień – Łukasz Kwiatkowski, Przemysław Harłap.
TABELA I LIGI JLF :
LP. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
1 | Boca Juniors | 8 | 22 | 51:25 |
2 | Simset.Net | 8 | 21 | 30:12 |
3 | Elmar | 8 | 16 | 35:15 |
4 | Blaugrana | 8 | 16 | 25:12 |
5 | Simset.NeXt | 8 | 14 | 25:14 |
6 | Skaut | 8 | 13 | 25:19 |
7 | Sanitar Lasków | 8 | 10 | 16:22 |
8 | Vamos Sędziszów | 8 | 10 | 22:29 |
9 | Reymonta | 8 | 10 | 24:35 |
10 | Sepio Boys | 8 | 9 | 23:36 |
11 | Zadora Wodzisław | 8 | 7 | 19:26 |
12 | Elmar Junior | 7 | 4 | 8:23 |
13 | Concordia | 7 | 4 | 11:30 |
14 | Aspen | 8 | 3 | 19:35 |
II Liga
Quickpack LZS Skroniów – Slums Attack – 2 : 0
Piotr Kasza, Mateusz Wykurz.
Czarni Zamoście – Reymonta II – 3 : 7
Michał Bartosiński 3 – Tomasz Matuszewski 2, Paweł Żabka 2, Hubert Poczęty 2, Tomasz Klamka.
Braders Team – LKS Lubcza – 6 : 2
Adrian Siwiec 3, Arkadiusz Krzysztofik 2, Konrad Budzinski – Marcin Kilian, Tomasz Fundakowski.
Dragoni – JRG Jędrzejów – 4 : 7
Piotr Molęda 2, Wojciech Prusicki, Mateusz Chorąży – Dominik Butenko 3, Cezary Osiński 2, Grzegorz Bystrowski, Piotr Walczyński.
Logistic Team – Crazy Sport – 3 : 7
Hubert Mróz, Bartosz Szczepański, Hubert Kopeć – Michał Kowalski 4, Bartłomiej Dzienniak 2, Krzysztof Marcińczak.
Afera Rokitno – Aldach Szczekociny – 2 : 4
Patryk Marcisz, Mateusz Winczakiewicz – Konrad Papaj 2, Krzysztof Minor 2.
Simset.Net II – Elmar II – 3 : 3
Janusz Grzelec, Hubert Pietrasiewicz, Sebastian Ligęza – Filip Nawrot 2, Michał Ciosk.
Logistic Team – Afera Rokitno – 2 : 4
Bartosz Szczepański, Hubert Mróz – Karol Wasik 3, Patryk Marcisz.
TABELA II LIGI JLF :
LP. | DRUŻYNA | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
1 | JRG Jędrzejów | 8 | 24 | 50:20 |
2 | Aldach Szczekociny | 8 | 20 | 40:13 |
3 | Quickpack LZS Skroniów | 8 | 19 | 34:17 |
4 | Crazy Sport | 8 | 16 | 25:13 |
5 | Braders Team | 8 | 14 | 25:17 |
6 | Slums Attack | 8 | 12 | 21:20 |
7 | Dragoni | 8 | 11 | 35:39 |
8 | Elmar II | 8 | 11 | 28:32 |
9 | Simset.Net II | 8 | 8 | 17:27 |
10 | LKS Lubcza | 8 | 6 | 23:41 |
11 | Logistic Team | 8 | 6 | 26:40 |
12 | Reymonta II | 8 | 6 | 24:37 |
13 | Czarni Zamoście | 8 | 4 | 30:45 |
14 | Afera Rokitno | 8 | 4 | 19:36 |
II runda Pucharu Ligi JLF :
Crazy Sport – Sepio Boys – 3 : 7
Jerzy Bekier, Krzysztof Marcińczak, Bartłomiej Dzienniak – Dominik Szewczyk 3, Paweł Ślefarski 2, Arkadiusz Kasprzyk, Damian Szmalec.
Afera Rokitno – Aldach Szczekociny – 1 : 4
Mateusz Winczakiewicz – Piotr Gała 2, Konrad Papaj, Łukasz Winiarski.
9 kolejka JLF :
28 stycznia 2017 roku (sobota)
1 liga godz: 1400 – Reymonta - Simset.NeXt
2 liga godz: 1440 – Quickpack LZS Skroniów - Elmar II
Puchar godz: 1520 – 1/8 – Elmar Junior – Boca Juniors (18)
2 liga godz: 1600 – Aldach Szczekociny - Crazy Sport
Puchar godz: 1640 – 1/8 – Vamos Sędz. – Quickpack LZS Skr. (17)
1 liga godz: 1720 – Concordia - Zadora Wodzisław
2 liga godz: 1800 – JRG Jędrzejów - Logistic Team
29 stycznia 2017 roku (niedziela)
1 liga godz: 900 – Aspen - Sepio Boys
1 liga godz: 940 – Vamos Sędziszów - Blaugrana
2 liga godz: 1020 – LKS Lubcza - Afera Rokitno
1 liga godz: 1100 – Sanitar Lasków - Elmar Junior
2 liga godz: 1140 – Slums Attack - Dragoni
1 liga godz: 1220 – Boca Juniors - Elmar
1 liga godz: 1300 – Skaut - Simset.Net
2 liga godz: 1340 – Braders Team - Czarni Zamoście
2 liga godz: 1420 – Reymonta II - Simset.Net II