Powrót króla przewrotek
W kolejce numer 21 czwartej ligi świętokrzyskiej pokazał się Paweł Woźniak, swego czasu gwiazda plażowych trójek na Szczecińskiej w Kielcach, król przewrotek. Pawłowi kolejną szansę w Lubrzance Kajetanów dał Dariusz Kozubek. W seriach 21 i 22 w gronie naszych wybrańców nie zabrakło znanych nazwisk. Mateusz Fryc, Karol Stalmasiński, Paweł Markowicz, Mirosław Kalista to przykłady. Zadziwia, ale może nie do końca Szymon Gryz, który… umie grać w piłkę.
W Bodzentynie w meczu Łysica – Zdrój było mało futbolu, tylko kopanina i Gryz, który imponuje techniką dał sobie w takim czymś radę. Bo jak podkreśla Krzysztof Trela, grający trener Łysicy dobry zawodnik poradzi sobie w każdych okolicznościach. A Gryz się nie daje młodzieży. Fot. Kamil Bielaszewski
4 liga – 11 kolejki 21 (1-3-4-3)
Marcin Reczek (Czarni, 1)
Damian Pietras (Zdrój, 6)
Karol Stalmasiński (Wierna, 1)
Grzegorz Zięba (Kamienna, 1)
Kuba Kos (Partyzant, 2)
Dominik Chrzanowski (Łysica, 1)
Bartłomiej Wijas (Wierna, 2)
Mirosław Kalista (Łysica, 6)
Jakub Olearczyk (GKS Nowiny, 3)
Paweł Woźniak (Lubrzanka, 1)
Mariusz Jaros (Łysica, 4)
4 liga – 11 kolejki 22 (1-5-3-2)
Artur Marzec (Pogoń, 1)
Mikołaj Dudek (Wierna, 1)
Łukasz Boleń (Nidzianka, 1)
Szymon Gryz (Łysica, 2)
Michał Miśtal (Partyzant, 1)
Konrad Misztal (Czarni, 1)
Arkadiusz Terech (Moravia, 1)
Daniel Koncewicz (Moravia, 1)
Paweł Markowicz (Partyzant, 2)
Mateusz Fryc (Wierna, 2)
Adam Zawierucha (Pogoń, 1)
WSZYSTKIE 11
4 liga – 11 kolejki 1 (1-3-4-3)
Michał Żyła (Lubrzanka, 1)
Karol Boszczyk (GKS Nowiny, 1)
Marek Basąg (Łagów, 1)
Maciej Kolasa (Zdrój, 1)
Szczepan Krzeszowski (Wierna, 1)
Dominik Szymkiewicz (Neptun, 1)
Przemysław Cichoń (GKS Nowiny, 1)
Piotr Kamiński (Czarni, 1)
Mariusz Jaros (Łysica, 1)
Krzysztof Słaby (Zdrój, 1)
Bartosz Sosiński (Partyzant, 1)
4 liga – 11 kolejki 2 (1-3-4-3)
Maciej Barabach (Nidzianka, 1)
Maciej Kolasa (Zdrój, 2)
Maciej Witek (Czarni, 1)
Mateusz Małek (Hetman, 1)
Dominik Butenko (Naprzód, 1)
Bartłomiej Młynarczyk (Moravia, 1)
Karol Armata (Neptun, 1)
Łukasz Zawadzki (Zdrój, 1)
Norbert Sinkiewicz (Zdrój, 1)
Jakub Olearczyk (GKS Nowiny, 1)
Tomasz Miernik (Lubrzanka, 1)
4 liga – 11 kolejki 3 (1-4-4-2)
Tomasz Wróblewski (Łysica, 1)
Grzegorz Małek (Hetman, 1)
Tomasz Puchrowicz (Naprzód, 1)
Łukasz Winiarski (Unia, 1)
Paweł Bażant (Czarni, 1)
Łukasz Zawadzki (Zdrój, 2)
Michał Zawadzki (Moravia, 1)
Michał Stachura (Zdrój, 1)
Piotr Jedlikowski (Kamienna, 1)
Mariusz Jaros (Łysica, 2)
Piotr Frańczak (Alit, 1)
4 liga – 11 kolejki 4 (1-4-4-2)
Michał Żyła (Lubrzanka, 2)
Dariusz Dutkiewicz (Neptun, 1)
Damian Piwowarczyk (Lubrzanka, 1)
Maciej Witek (Czarni, 2)
Paweł Bażant (Czarni, 2)
Piotr Gardynik (Neptun, 1)
Łukasz Góral (GKS Nowiny, 1)
Damian Skiba (Czarni, 1)
Wojciech Niebudek (GKS Nowiny, 1)
Piotr Piwowar (Neptun, 1)
Damian Kopyciński (Moravia, 1)
4 liga – 11 kolejki 5 (1-4-4-2)
Tomasz Dymanowski (Kamienna, 1)
Damian Pietras (Zdrój, 1)
Dawid Kwiatek (GKS Nowiny, 1)
Łukasz Szymoniak (Naprzód, 1)
Paweł Bażant (Czarni, 3)
Piotr Gardynik (Neptun, 2)
Piotr Maniara (Naprzód, 1)
Dawid Kołodziej (Łagów, 1)
Piotr Jedlikowski (Kamienna, 2)
Karol Mojecki (Łagów, 1)
Jakub Olearczyk (GKS Nowiny, 2)
4 liga – 11 kolejki 6 (1-4-5-1)
Damian Dyras (Hetman, 1)
Dariusz Dutkiewicz (Neptun, 2)
Tomasz Puchrowicz (Naprzód, 2)
Mateusz Kołodziejski (Łysica, 1)
Jarosław Owczarek (Naprzód, 1)
Łukasz Gągorowski (GKS Nowiny, 1)
Maciej Woś (Moravia, 1)
Krystian Wojtal (GKS Nowiny, 1)
Karol Armata (Neptun, 2)
Mirosław Kalista (Łysica, 1)
Jakub Mażysz (Alit, 1)
4 liga - 11 kolejki 7 (1-3-5-2)
Tomasz Dymanowski (Kamienna, 2)
Michał Bała (Wierna, 1)
Michał Kołodziejczyk (Wierna, 1)
Mateusz Małek (Hetman, 2)
Piotr Piwowar (Neptun, 2)
Dominik Szymkiewicz (Neptun, 2)
Piotr Kamiński (Czarni, 2)
Michał Zawadzki (Moravia, 2)
Patryk Kowalczyk (Naprzód, 1)
Radosław Szota (Unia, 1)
Krystian Zaręba (Zdrój, 1)
4 liga - 11 kolejki 8 (1-4-2-3-1)
Łukasz Herda (Neptun, 1)
Damian Pietras (Zdrój, 2)
Adrian Maciejewski (Neptun, 1)
Łukasz Szymoniak (Naprzód, 2)
Sebastian Wąs (Łagów, 1)
Paweł Ślefarski (Nowiny, 1)
Tomasz Woźniak (Alit, 1)
Piotr Piwowar (Neptun, 3)
Karol Armata (Neptun, 3)
Jakub Stachura (Łagów, 1)
Dariusz Anduła (Łysica, 1)
4 liga - 11 kolejki 9 (1-3-5-2)
Łukasz Herda (Neptun, 2)
Damian Pietras (Zdrój, 3)
Norbert Kula (Zdrój, 1)
Dariusz Dutkiewicz (Neptun, 3)
Ernest Rozmysłowski (Pogoń, 1)
Adrian Uniat (Pogoń, 1)
Karol Armata (Neptun, 4)
Marcin Taler (Neptun, 1)
Piotr Piwowar (Neptun, 4)
Jakub Mażysz (Alit, 2)
Krzysztof Słaby (Zdrój, 2)
4 liga - 11 kolejki 10 (1-4-5-1)
Piotr Kubicki (Moravia, 1)
Damian Pietras (Zdrój, 4)
Oskar Zygan (Nida, 1)
Patryk Niziołek (Alit, 1)
Paweł Bażant (Czarni, 4)
Łukasz Gągorowski (GKS Nowiny, 2)
Jan Sroka (Neptun, 1)
Michał Stachura (Zdrój, 2 )
Jakub Jaśkiewicz (Partyzant, 1)
Kuba Kos (Partyzant, 1)
Marcin Michałek (Hetman, 1)
4 liga - 11 kolejki 11 (1-4-5-1)
Bartosz Gugulski (Wierna, 1)
Jarosław Owczarek (Naprzód, 2)
Michał Kołodziejczyk (Wierna, 2)
Norbert Kula (Zdrój, 2)
Marcel Motyl (Nida, 1)
Wojciech Niebudek (GKS Nowiny, 2)
Dariusz Kozubek (Lubrzanka, 1)
Bartłomiej Wijas (Wierna, 1)
Dawid Stypa (Czarni, 1)
Michał Bracha (Lubrzanka, 1)
Mateusz Fryc (Naprzód, 1)
4 liga - 11 kolejki 12 (1-3-5-2)
Bartosz Gugulski (Wierna, 2)
Krystian Bożęcki (Lubrzanka, 1)
Patryk Niziołek (Alit, 2)
Łukasz Kaczmarek (Naprzód, 1)
Piotr Gilar (Czarni, 1)
Sebastian Sztuk (Zdrój, 1)
Michał Kamiński (Alit, 1)
Mirosław Kalista (Łysica, 2)
Mikołaj Muniak (Czarni, 1)
Piotr Zieliński (Neptun, 1)
Łukasz Zawadzki (Zdrój, 3)
4 liga - 11 kolejki 13 (1-3-1-3-3)
Damian Dyras (Hetman, 2)
Adrian Maciejewski (Neptun, 2)
Mateusz Załucki (Czarni, 1)
Damian Pietras (Zdrój, 5)
Cezary Osiński (Naprzód, 1)
Patryk Kowalczyk (Naprzód, 2)
Sebastian Walasek (Hetman, 1)
Karol Gągorowski (Wierna, 1)
Jakub Jaśkiewicz (Partyzant, 2)
Mirosław Kalista (Łysica, 3)
Dariusz Kowalski (Łysica, 1)
4 liga - 11 kolejki 15 (1-3-4-3)
Alex Shram (Łagów, 1)
Grzegorz Małek (Hetman, 2)
Mateusz Załucki (Czarni, 2)
Łukasz Szymoniak (Naprzód, 3)
Daniel Dulak (Łagów, 1)
Piotr Maniara (Naprzód, 2)
Dominik Szymkiewicz (Neptun, 3)
Szymon Gryz (Łysica, 1)
Krystian Rzepa (Pogoń, 1)
Mariusz Jaros (Łysica, 3)
Jakub Jaśkiewicz (Partyzant, 3)
4 liga - 11 kolejki 16 (1-4-3-3)
Michał Żyła (Lubrzanka, 3)
Michał Malinowski (Wierna, 1)
Dawid Kwiatek (GKS Nowiny, 2)
Maciej Witek (Czarni, 3)
Daniel Dulak (Łagów, 2)
Damian Skiba (Czarni, 2)
Krystian Wojtal (GKS Nowiny, 2)
Kamil Kargulewicz (Pogoń, 1)
Krystian Zaręba (Zdrój, 2)
Mirosław Kalista (Łysica, 4)
Jakub Mażysz (Alit, 3)
4 liga - 11 kolejki 17 (1-3-4-1-2)
Hubert Wołowiec (Moravia, 1)
Krystian Bożęcki (Lubrzanka, 2)
Łukasz Winiarski (Unia, 2)
Paweł Bażant (Czarni, 5)
Paweł Markowicz (Partyzant, 1)
Dominik Szymkiewicz (Neptun, 4)
Cezary Osiński (Naprzód, 2)
Mateusz Rejowski (Unia, 1)
Jakub Jaśkiewicz (Partyzant, 4)
Damian Skiba (Czarni, 3)
Kamil Dziadowicz (Kamienna, 1)
4 liga - 11 kolejki 14 (1-5-3-2)
Damian Pałaszewski (Naprzód, 1)
Krystian Bożęcki (Lubrzanka, 3)
Daniel Dulak (Łagów, 3)
Piotr Tetlak (Czarni, 1)
Damian Piwowarczyk (Lubrzanka, 2)
Maciej Kolasa (Zdrój, 2)
Bartłomiej Młynarczyk (Moravia, 1)
Adrian Uniat (Pogoń, 2)
Dominik Szymkiewicz (Neptun, 5)
Krystian Zaręba (Zdrój, 3)
Mirosław Kalista (Łysica, 5)
4 liga – 11 kolejki 21 (1-3-4-3)
Marcin Reczek (Czarni, 1)
Damian Pietras (Zdrój, 6)
Karol Stalmasiński (Wierna, 1)
Grzegorz Zięba (Kamienna, 1)
Kuba Kos (Partyzant, 2)
Dominik Chrzanowski (Łysica, 1)
Bartłomiej Wijas (Wierna, 2)
Mirosław Kalista (Łysica, 6)
Jakub Olearczyk (GKS Nowiny, 3)
Paweł Woźniak (Lubrzanka, 1)
Mariusz Jaros (Łysica, 4)
4 liga – 11 kolejki 22 (1-5-3-2)
Artur Marzec (Pogoń, 1)
Mikołaj Dudek (Wierna, 1)
Łukasz Boleń (Nidzianka, 1)
Szymon Gryz (Łysica, 2)
Michał Miśtal (Partyzant, 1)
Konrad Misztal (Czarni, 1)
Arkadiusz Terech (Moravia, 1)
Daniel Koncewicz (Moravia, 1)
Paweł Markowicz (Partyzant, 2)
Mateusz Fryc (Wierna, 2)
Adam Zawierucha (Pogoń, 1)