3 liga kobiet: KKP Kielce – Victoria Pińczów 1:2
W relacji Mateusza Jończyka: - Doczekaliśmy się momentu, w którym strzelamy pierwszą bramkę w meczu! Zdobyła ją Agnieszka Łosicka po akcji zespołowej. Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Mieliśmy kilka sytuacji podbramkowych, po których blisko pokonania bramkarek rywalek były Sara Hałasa i Olga Gromska. Ładnie wyglądało rozgrywanie naszych akcji. Uczymy się szanować piłkę i grać jeszcze lepiej podaniami.












