4: Udany debiut Uniata
Udanie w nowych barwach w czwartej lidze zadebiutował Adrian Uniat, który strzelił dla ŁKS Probudex Łagów zwycięskiego gola w meczu z Naprzodem Jędrzejów. W 11 kolejki numer 18 jest też wracający do Unii Sędziszów Mateusz Rejowski.
W Kielcach świetnie przeciw Koronie II bronił Damian Dyras z Hetmana Włoszczowa, a pokonał go tylko z rzutu wolnego Piotr Malarczyk. Po kontuzji znakomicie do zespołu Łysicy Bodzentyn powrócił Krystian Płusa. Prócz niego w gronie naszych wybrańców znalazł się jego kolega z zespołu, Mirosław Kalista.
Układ sił w 11 kolejki 18: Granat Skarżysko 2, GKS Nowiny 2, Łysica Bodzentyn 2, Hetman Włoszczowa 1, Klimontowianka 1, ŁKS Probudex Łagów 1, Unia Sędziszów 1, Wierna Małogoszcz 1.
4 liga – 11 kolejki 18 (1-3-4-3)
Damian Dyras (Hetman)
Damian Szyszka (Granat)
Przemysław Cichoń (Nowiny)
Krystian Płusa (Łysica)
Piotr Ferens (Klimontowianka)
Adrian Uniat (Łagów)
Bartłomiej Kraus (Wierna)
Mateusz Rejowski (Unia)
Tomasz Bartosiak (Granat)
Mirosław Kalista (Łysica)
Dominik Szewczyk (Nowiny)
Nominacje wg klubów
Korona II 37
Neptun 24
Zdrój 21
Granat 17
Nowiny 17
Wierna 17
Pogoń 11
Alit 8
Lubrzanka 7
Łysica 7
Nida 7
Hetman 6
Łagów 6
Kamienna 3
Partyzant 3
Unia 3
Klimontowianka 2
Naprzód 2
4 liga – 11 kolejki 1 (1-4-4-2)
Łukasz Otręba (Unia)
Bartosz Sztandera (Neptun)
Bartosz Styczyński (Granat)
Łukasz Szymoniak (Neptun)
Arkadiusz Kosno (Alit)
Karol Gilewski (Naprzód)
Ernest Jopkiewicz (Korona II)
Karol Armata (Neptun)
Szymon Bujak (Wierna)
Kacper Chudecki (Korona II)
Mateusz Fryc (Wierna)
4 liga – 11 kolejki 2 (1-3-4-3)
Bartosz Gugulski (Nowiny)
Oktawian Skrzecz (Korona II)
Przemysław Cichoń (Nowiny)
Michał Bała (Wierna)
Patryk Marzec (Alit)
Adrian Uniat (Pogoń)
Karol Armata (Neptun)
Kacper Chudecki (Korona II)
Mirosław Kalista (Łysica)
Jakub Jaśkiewicz (Zdrój)
Jan Kowalski (Zdrój)
4 liga – 11 kolejki 3 (1-4-3-3)
Norbert Wnukowski (Granat)
Paweł Cegieła (Hetman)
Wojciech Skrobisz (Alit)
Piotr Radwański (Zdrój)
Łukasz Skalski (Neptun)
Łukasz Chuptyś (Hetman)
Marcin Piotrowski (Zdrój)
Karol Opara (Partyzant)
Błażej Miller (Granat)
Łukasz Jamróz (Neptun)
Maciej Firlej (Korona II)
4 liga – 11 kolejki 4 (1-3-4-3)
Konrad Żytniewski (Alit)
Piotr Piwowar (Neptun)
Piotr Markowicz (Łagów)
Bartosz Guz (Pogoń)
Mateusz Rejowski (Zdrój)
Dominik Szymkiewicz (Neptun)
Marcin Piotrowski (Zdrój)
Dawid Szałas (Korona II)
Mirosław Kalista (Łysica)
Jakub Jaśkiewicz (Zdrój)
Felicio Brown Forbes (Korona II)
4 liga – 11 kolejki 5 (1-4-4-2)
Alex Shram (Wierna)
Michał Malinowski (Wierna)
Adrian Maciejewski (Neptun)
Marcin Szafraniec (Nida)
Ken Kallaste (Korona II)
Dawid Szałas (Korona II)
Dominik Szymkiewicz (Neptun)
Filip Rogoziński (Zdrój)
Kamil Wijas (Nida)
Maciej Firlej (Korona II)
Mateusz Śliwka (Partyzant)
4 liga – 11 kolejki 6 (1-3-5-2)
Bartosz Gugulski (Nowiny)
Michał Malinowski (Wierna)
Piotr Radwański (Zdrój)
Ken Kallaste (Korona II)
Patryk Kukiełka (Pogoń)
Adrian Uniat (Pogoń)
Radosław Szmalec (Nowiny)
Ernest Jopkiewicz (Korona II)
Bartosz Papka (Nowiny)
Artur Karasek (Nida)
Mateusz Dziubek (Nowiny)
4 liga – 11 kolejki 7 (1-3-4-3)
Damian Pałaszewski (Nida)
Piotr Pierzchała (Korona II)
Przemysław Cichoń (Nowiny)
Piotr Pawłowski (Wierna)
Dawid Szałas (Korona II)
Damian Czarnecki (Wierna)
Marcin Kołodziejczyk (Granat)
Wiktor Jaworski (Klimontowianka)
Jakub Tekiel (Pogoń)
Maciej Górski (Korona II)
Mateusz Dziubek (Nowiny)
4 liga – 11 kolejki 8 (1-4-4-2)
Tomasz Wróblewski (Łysica)
Konrad Małaczek (Kamienna)
Grzegorz Małek (Hetman)
Piotr Pierzchała (Korona II)
Daniel Dulak (Granat)
Ernest Rozmysłowski (Pogoń)
Dominik Szymkiewicz (Neptun)
Marcin Jopkiewicz (Korona II)
Marcin Kołodziejczyk (Granat)
Karol Stępnik (Łagów)
Mateusz Fryc (Wierna)
4 liga – 11 kolejki 9 (1-4-4-2)
Jakub Osobiński (Korona II)
Bartosz Papka (Nowiny)
Michał Kołodziejczyk (Wierna)
Oskar Zygan (Nida)
Wojciech Majewski (Partyzant)
Dominik Szymkiewicz (Neptun)
Piotr Malec (Pogoń)
Norbert Sinkiewicz (Zdrój)
Mateusz Fryc (Wierna)
Artur Karasek (Nida)
Karol Zwierzyński (Lubrzanka)
4 liga – 11 kolejki 10 (1-3-4-3)
Bartłomiej Majcherczyk (Łagów)
Oktawian Skrzecz (Korona II)
Bartosz Styczyński (Granat)
Ken Kallaste (Korona II)
Patryk Marzec (Alit)
Marcin Kołodziejczyk (Granat)
Filip Rogoziński (Zdrój)
Jakub Kończyk (Alit)
Hubert Laskowski (Pogoń)
Maciej Firlej (Korona II)
Tomasz Bartosiak (Granat)
4 liga – 11 kolejki 11 (1-4-4-2)
Alex Shram (Wierna)
Oktawian Skrzecz (Korona II)
Łukasz Szymoniak (Neptun)
Patryk Zawierucha (Lubrzanka)
Michał Malinowski (Wierna)
Marcin Orliński (Lubrzanka)
Ernest Jopkiewicz (Korona II)
Tomasz Gaj (Lubrzanka)
Kamil Uciński (Granat)
Łukasz Jamróz (Neptun)
Felicio Brown Forbes (Korona II)
4 liga – 11 kolejki 12 (1-3-5-2)
Damian Bidziński (Kamienna)
Oktawian Skrzecz (Korona II)
Przemysław Cichoń (Nowiny)
Marcin Szafraniec (Nida)
Mateusz Dziubek (Nowiny)
Piotr Malec (Pogoń)
Adrian Uniat (Pogoń)
Karol Armata (Neptun)
Jan Kowalski (Zdrój)
Maciej Górski (Korona II)
Jakub Kotarzewski (Neptun)
4 liga – 11 kolejki 13 (1-4-3-3)
Damian Dyras (Hetman)
Bartosz Rymaniak (Korona II)
Przemysław Cichoń (Nowiny)
Piotr Pierzchała (Korona II)
Szymon Boś (Zdrój)
Marcin Jarmuda (Hetman)
Arkadiusz Foks (Lubrzanka)
Ernest Jopkiewicz (Korona II)
Maciej Firlej (Korona II)
Mirosław Kalista (Łysica)
Jacek Rożek (Alit)
4 liga – 11 kolejki 14 (1-4-4-2)
Przemysław Michalski (Granat)
Oktawian Skrzecz (Korona II)
Łukasz Szymoniak (Neptun)
Piotr Radwański (Zdrój)
Paweł Ślefarski (Nowiny)
Marcin Piotrowski (Zdrój)
Wiktor Soboń (Wierna)
Marcin Kołodziejczyk (Granat)
Krystian Rzepa (Pogoń)
Jakub Kotarzewski (Neptun)
Błażej Miller (Granat)
4 liga – 11 kolejki 15 (1-4-4-2)
Michał Miśkiewicz (Korona II)
Michał Malinowski (Wierna)
Przemysław Cichoń (Nowiny)
Marek Basąg (Łagów)
Dariusz Dutkiewicz (Neptun)
Oktawian Skrzecz (Korona II)
Wojciech Zapalski (Unia)
Karol Armata (Neptun)
Dawid Szałas (Korona II)
Michał Bracha (Lubrzanka)
Jakub Jaśkiewicz (Zdrój)
4 liga – 11 kolejki 16 (1-4-4-2)
Arnold Dudek (Lubrzanka)
Maciej Kolasa (Zdrój)
Łukasz Szymoniak (Neptun)
Michał Bała (Wierna)
Piotr Piwowar (Neptun)
Bartosz Malinowski (Łagów)
Mateusz Gadomski (Korona II)
Karol Armata (Neptun)
Jakub Kotarzewski (Neptun)
Adam Zawierucha (Zdrój)
Mirosław Kalista (Łysica)